Blog
głos emerytki, ADMINISTRACJO, PRZEGINASZ !!!
elig
elig jestem na emeryturze
68 obserwujących 2494 notki 1229964 odsłony
elig, 11 stycznia 2017 r.

Radny Tomaszewski bierze w obronę ministra Macierewicza

756 4 0 A A A

  Wczoraj [10.01.2017] napisałam notkę "Minister Antoni Macierewicz blokuje Nowy Jedwabny Szlak" {TUTAJ}.  Dziś jednak bloger Traube znalazl link do wypowiedzi Jerzego Kropiwnickiego na jego blogu {TUTAJ}.  Kropiwnicki przytoczył  w dniu 9.01.2017 wypowiedź radnego Włodzimierza Tomaszewskiego na konferencji prasowej [w dniu 7.01.2017].  Jej najważniejszy fragment to:

 "Minister Antoni Macierewicz odwołując przetarg nieograniczony otworzył drogę Ministerstwu Rozwoju i Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej do przeprowadzenia przetargu łącznego, czyli przetargu na działkę pod  realizacje inwestycji terminala przeładunkowego.
  Za to powinno się podziękować ministrowi Antoniemu Macierewiczowi, a nie atakować w wyniku skandalicznej niewiedzy autorów fałszywych informacji. 

Włodzimierz Tomaszewski,      Radny Rady Miejskiej w Łodzi".

 Wynikałoby z tego, że intencje ministra Macierewicza były wręcz odwrotne od tego, co sugerowała moja notka.  Jedno tylko mnie zastanawia.  Po co w ogóle ten przetarg?  "Ustawione" przetargi źle się kojarzą.  Czy nie lepiej było po prostu sprzedać tę działkę Chińczykom bezprzetargowo?


  Nie mogę komentować z powodu FB.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Tematy w dziale Polityka